İstasyon Mahallesi, Memba Sokak Tuzla Valiler Sitesi No: 30 Tuzla/İstanbul
Pzt - Cmt 09:00-18:00
0 (216) 447 01 02

Hakkımızda

Yükseller İnşaat kurucumuz Mehmet Emin YÜKSEL’in 1971 yılında Adana’da BEYRUT’tan getirdiği ve daha sonrasında kendisinin ürettiği devrin "Karma Beton " makinaları ile inşaat sektörüne girmiştir. 1971’den 1983 yılına kadar namı değer “BETONCU EMİN” İncirlik Hava Üssü, SASA, ÇİMSA, BOSSA, Çukurova Üniversitesi, Balcalı Hastanesi, Çukobirlik, İş Bankası ve Akbank Merkez Binaları, Sabuncu Fabrikası, Güney Sanayi gibi halen Adana’nın siluetini oluşturan ve ekonomisinin başını çeken birçok önemli projenin beton işlerini yapmış ve nihayetinde 1983 yılında “ER İNŞAAT” adı altında şirketimiz kurulmuştur.

Kurulduğu 1983 yılından beri dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten şirketimiz 80’li yıllardan itibaren hem kent içi, hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde 48 projeye imza atmıştır.

2001 yılında şirketimiz kuyumculuk sektörüne giriş yapmış ve bu sektörde de modern, estetik ve gündemi takip eden, karşılıklı güven anlayışına dayalı bir yönetimle hizmet vermeye devam etmektedir.

2010 yılında İstanbul/TUZLA’da yeni ve inovatif bir anlayışla inşaat sektörüne giriş yapan şirketimiz halen 50 yıllık tecrübesi ile “ farklı, yenilikçi ve sürdürülebilirlik” temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışı ile inşaat faaliyetlerine hem Adana’da hem de İstanbul’da devam etmektedir.

© Copyright 2020 - Yükseller İnşaat Tuzla